islamda-kiz-arkadas
27-05-19 İslami Bilgiler Nurchat 424 Defa Okundu

İslamda kız arkadaş

Kız Arkadaşımla Ne Konuşabilirim?

Erkekler özellikle genç erkekler için kız arkadaş edinmek oldukça zor olmasının yanında bundan daha zor olan şey ise kız arkadaşım ile ne konuşabilirim konusu olmaktadır. Bir sohbet konusu bulamamak ve onun ilgisini çekememek en büyük korkuları olmakta ve bu korkuları yenmek için ne yapacaklarını bilememektedirler.

Oysa bir erkekten hoşlanan ve onun yanında olmaktan hoşlanan kızlar ile konuşmak çok kolaydır ve onlar sizin açacağınız her seviyeli sohbete katılmaktan hoşlanacaklardır. Onunla yani kız arkadaşınız ile buluştuğunuzda konuşmaya başlamak güç olabilir ama önemli olan başlamaktır. Bu sohbet bir açıldığında da zaten en az sizin kadar gergin olan kız arkadaşınızda yavaş yavaş kendini rahat hissetmeye başlayacak ve sohbet bu şekilde derinleşecek ve siz de daha yakın bir ilişkiye doğru adım atmış olacaksınız.

Sohbet Konusu Nasıl Bulunur?


Çekingen bir yapıya sahip olan erkekler için kendi cinsinden olan kişiler ile sohbet etmek biraz daha kolay olmasına rağmen kızlarla konuşmak zor olmakta ve birde bu kız arkadaş onlar için özel ise bu çok daha zor bir hal almaktadır. Bu zorluğu yenmek için onun yanında ve onunla konuşurken gergin olmamaya dikkat etmelisiniz ve sakin olarak konuşmaya başlamalısınız.

Elbette kız arkadaşımla ne konuşabilirim sorusunu bir erkek arkadaşınıza yöneltmemelisiniz, çünkü onlarda sizin kasar bu konuda sorun yaşıyorlardır emin olmalısınız. Kız arkadaşınız ile konuşmak için konu seçerken onun ilgisini çekecek konular bulmalı ve elbette ona bu arada güzelliği ile ilgili iltifatlar etmeyi de unutmamalısınız. En önemlisi duygularınızı ona gerçekten gösteriyor olmanız olacaktır.

Sizin duygularınızdan emin olması halinde o açacağınız her sohbet konusuna katılacaktır ama eğer gerçekten ona ilgi duymadığınızı anlarsa da size karşı soğuk davranacak ve birlikte zaman geçirmeniz ise güçleşecektir.

Kız Arkadaşınıza Zaman Ayırmalısınız


Kız arkadaşınız ile geçireceğiniz zamanın çok olmasından daha önemli olan birlikte geçireceğiniz zamanın kalitesi olacaktır. Birlikte geçireceğiniz zaman kaliteli olması ile de size karşı duyguları kuvvetlenecek ve her zaman sizin yanınızda olmayı isteyecektir. Pek çok erkeğin kabusu olan soru olarak kız arkadaşımla ne konuşabilirim sorusu sizin de kendinizi kötü hissetmenize neden oluyorsa bu konuda sıkıntı yaşamamak için onun ilgi duyduğu konuları öğrenmeli ve bu konular ile ilgili sohbetler açmalısınız.

Kız arkadaşınız ile konuşmaya başlarken onun ilgisini ancak bu şekilde çekebileceğinizi unutmamalısınız. Kız arkadaşınızın kendisini yanınızda rahat hissetmesini sağlamanız gerekmektedir ki bu şekilde ne konuşabilirim diye bir sorun ortada kalmayacak ve kadınların daha fazla konuşmayı sevdiği unutulmamalı ve onların daha fazla konuşma isteğine izin vermelisiniz. Bu şekilde sizle daha çok mutlu olacak ve onun ilgisini çekeceğiniz içinde sizle daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Onunla baş başa kalmaktan çekinmeyin çünkü bir sohbet konusu mutlaka açılacaktır.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!© Copyright 2019 NurChat Tüm hakları saklıdır.