huzur-islamda
31-08-19 Sohbet Odaları Nurchat 162 Defa Okundu

Huzura Giden yol İslami Sohbet

İslami Sohbet Nedir?


İslami sohbet kişilerle İslam kurallarına uygunluk göstererek konuşmanızı sağlar. Bu sayede kullanıcılar ile ciddi sohbetlere girmenizi sağlar.
Bizim için Müslüman kardeşlerimizi bir araya getirerek sıcak bir ortam oluşturmaktır.

Bu sıcak ortamda tanışan kardeşlerimiz ilerledikleri yolda aile saadetine kavuşabilirler.

İslam-i Sohbette Kimlerle İletişim Kurabilirsiniz?


İslam-i sohbette kurallara uyduğunuz suretçe dilediğiniz kullanıcıyla iletişime geçebilirsiniz.
Kurallarımız diğer kullanıcıları taciz, tehdit, şantaj ve küfür gibi olumsuz davranışlara maruz bırakmamak. İşte bu kadar basit! Haydi şimdi birileriyle iletişime geçin!

İslam-i Sohbet Odaları
İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte insan ilişkileri artmış fakat bu ilişkiler dinimizin kuralları
çerçevesinde yapılmamaktadır. Bu durumdan rahatsız olan birçok kişi vardır.

Bu nedenle de birçok site kurulmuştur. Şu ana kadar isimleri İslami Sohbet olan birçok site karşınıza çıkmıştır. Fakat böyle sitelerde çoğu kişi taşkınlıklara sebebiyet vermekte ve sizleri
rahatsız etmektedirler. İslam kurallarına aykırı sohbetler ve arkadaşlıklar geçirmektedirler. Kendilerini dindar kişiler olarak gösteren fakat sizin mahremiyetinize zarar verecek faaliyetlerde bulunabilirler.

Bizde sizler için en güzeli ve doğrusu kendimizi rahat ifade edebileceğiniz dostluklar kurmak olduğunu düşündük. Bu gereksinimlerinizi ehemmiyete alarak bir İslami sohbet odası kurmak istedik.

Kurduğumuz oda da sizlerin huzura kavuşmanız ve mutlu olmanız için sohbetlerinizde taciz, şantaj ve küfür gibi taşkınlık gösteren kullanıcıları rahatça engelleyebileceğiniz bir buton koyduk. Engellediğiniz anda kullanıcılar size ulaşamayacak ve bilgi sistemimize düşen taşkınlık
söz konusunda kullanıcının hesabı sorgulanacaktır.

İslami Toplu Sohbet

Kullanıcı kitlemiz belirli bir yaşın üzerinde oldukları için topluluk odalarımızda birlikte güzel vakitler geçirebileceği arkadaşlıklar kurarlar.
Yeni dostlarınızla buluşmalar ayarlayıp güzel vakitler geçirebilirsiniz.

İslami Sohbetin Farkı
İslami sohbet sayesinde insanlarla farklı konularda rahat sohbetler yapabileceğiniz bir ortam sağlar. Dinen sukütunuzun olacağı kullanıcılar ile sohbete doyamıyacaksınız.

Sohbetlerinizde çekinmeden dilediğinizi sorabilirsiniz. Yanıtlamak ise kullanıcıya kalmış. Aynı şey sizin içinde geçerlidir. Dilediğiniz sorulara cevap vermelisiniz.

Hoşunuza gitmeyen konularda sohbetten çıkabilirisiniz.
Biz sizin için mutluluğunuz için buradayız rahatsız olduğunuz konularda ya da isteklerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin refahınız bizim mutluluğumuzdur.

Yazı hakkında sizde yorumunuzu yapmayı unutmayın!© Copyright 2019 NurChat Tüm hakları saklıdır.