Hakkımızda

2019 yılının en gelişmiş sayfasına sahip Nurchat.com.tr sadece kendi kullanıcısına sunduğu özellikler barındırmaktadır.

Chat üzerine, çok fazla sayıda bulunan sitelerin birbirine olan rekabetini hepimiz biliyoruz. Nurchat.com.tr gerçek anlamda islami bilgileri ve konuları ele alarak insanlara fayda sağlayacak veya yeni insan tanırken en doğru kişileri karşılaştıracak özelliği ön planda tutmaktadır.

Mutlu kullanıcı ile daha mutlu yöneticiler oluşmaktadır. Öncelik sizlerin daha huzurlu ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlamaktır.

Amacımız Nedir ?

Amaç derken, bir beklenti olarak görülmesin. Sadece ulaşmak istediğimiz konum olarak görülmesinde fayda vardır. İnsanlar için kalite düzeyi yüksek bir o kadarda keyif verici bir sayfa oluşturmak.

Kullanıcıların bizleri arama motorları üzerinde Nurchat olarak aradıklarında ilk olarak ulaşım sağlanmasını hedeflemekteyiz. Yanı sıra islami sohbet, dini sohbetler gibi konuları da ele alacağımızdan dolayı islam dinimize uygun her aramada ön planda ismimizi duyurmayı da hedeflerimiz arasında görmekteyiz. Müslümanlığın gerektirdiği gibi doğru ve güvenilir kaynaklardan vereceğimiz bilgiler ,sizlerin de doğru bilinçlenmesi adına önemli bir gelişmedir.

Nurchat.com.tr Yönetim

Nurchat, bireysel bir sayfa olduğu için kişiye aittir ve yönetim şeklide ona göre şekillenmiştir.

Bireysel hata ve yanlışlardan dolayı bizlere ulaşmak için İLETİŞİM sayfasını kullanın.

Yönetimin belirlediği kurallar için, KURALLAR sayfasını okumanızda fayda olacaktır.

© Copyright 2019 NurChat Tüm hakları saklıdır.